Open Site Navigation

Her har vi kontorer, produksjonslokaler og råvarelager.

Vi holder til i Industrivegen 80, 6652 Surnadal.

For generelle henvendelser, ta gjerne kontakt på telefon 476 50 400 mellom kl 07.30 - 15.30 mandag til fredag,

eller send oss en e-post på surnadal@kvatro.as

surnadal@kvatro.as

Telefon: 476 50 400   

Industrivegen 80, 6652 SURNADAL, NO

© 2021 BIZTEK AS

  • Facebook

Prosjektleder

Nils Langli

nils@kvatro.as

TLF 915 35 411

Prosjektleder

Bjørn Anders Moen

bjorn.anders@kvatro.as

TLF 922 15 452

Prosjektleder

Andreas Bele

andreas@kvatro.as

TLF 405 50 736

Prosjektleder

Roar Bævre

roar@kvatro.as

TLF 930 08 919

Produksjonsleder

Oddmund Helgetun

oddmund@kvatro.as

TLF 932 70 317

Produksjonsleder

Frank Haltli

frank@kvatro.as

TLF 908 29 994

Daglig leder

Robert Nergård

robert@kvatro.as

TLF 979 78 204  

Administrasjonsleder

Elisabeth Kjos

elisabeth@kvatro.as

TLF 988 58 688

Noen av våre medarbeidere
Vi prosjekterer, produserer, kalkulerer, og administrerer for deg. Vi gjør alt for at ditt byggeprosjekt skal bli en så trygg og smidig opplevelse som mulig.